fbpx

Stabu100 ir projekts tiem, kas vēlas pirkt dzīvokli Rīgā. 33 jauni dzīvokļi Rīgas vēsturiskajā centrā ar pilnu apdari. Augsta kvalitāte. Stāvvieta, labas cenas, mūsdienīga ēka. Uzdodiet jautājumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Jūsu konsultants:
Ralfs Gaubšteins

+371 27080808
[email protected]

Jūsu konsultants:
Ralfs Gaubšteins

+371 27080808
[email protected]

Hipotekārā kredīta kalkulatori

​Dzīvoklis 33

Stāvs: 7

Istabas: 2

Dzīvojamā platība(m2): 70.4

Balkona platība(m2): 5.6/54.5

Mājigs 2-istabu dzīvoklis ar gaišu interjeru, 2,8m augstiem griestiem dzīvojamās zonās, pārdomātu plānojumu, franču logiem un lodžiju ar skatu uz pagalmu, kā arī plašu terasi ar neaizmirstamu skatu uz Rīgas centru. Lodžijas iekšējā apdarē ir izmantota dabīgā lapegle un akmens flīzes.

Pilnā apdare. Paredzētas vietas plašiem iebūvējamiem skapjiem. Atdalāma virtuves zona.

Vannas istaba aprīkota ar apsildāmajām grīdām, elektriskajiem dvieļu žāvētājiem, spoguli, mēbelēm, gaišām spāņu flīzēm un mozaīku, itāļu santehniku – Ceramica GSB fajansu, ALPI jaucējkrāniem un VISPOOL akmens masas vannu.

Baltas PRODEX iekšdurvis. Istabās uzstādīts gaišs BOEN ozolkoka parkets, gaitenī un virtuves zonā – gaiši pelēkas itāļu akmens flīzes, baltas akmens palodzes un PONZIO trīskāršo pakešu logi ar alumīnija rāmjiem. Sienas un griesti ir krāsoti silti-baltos toņos ar SADOLIN un Tikkurila krāsām. Vannas istabā un gaitenī ir iebūvētais apgaismojums.

Terases segums ir izgatavots no dabīgas lapegles, bet nožogojums ir izgatavots no tonēta tripleks stikla un 1,3m augstām nerūsējošā tērauda margām. Terasei ir divas lielas saimniecības telpas mēbeļu un aprīkojuma glabāšanai.

Dzīvoklī ir uzstādīti dūmu detektori, ventilācijas difuzori un domofoni (kurus var aizstāt ar video domofoniem). Tāpat ir ievilktas sistēmas, lai uzstādītu gaisa kondicionētāju un apsardzes signalizāciju. Ugunsdrošas MI CASA ārdurvis (Ei30).

Mājai ir augsta skaņas izolācija un kluss KONE lifts. Pagrabstāvā ir atsevišķa slēdzama telpa ratu un velosipēdu uzglabāšanai.

Uzdodiet jautājumu un mēs atbildēsim
tuvākajā laikā!

Hipotekārā kredīta kalkulatori:

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins