fbpx

Db.lv: Kā izskatīsies jaunais Valmieras ielas kvartāls Rīgā, kurā investēs 40 miljonus eiro

Nekustamo īpašumu attīstītājs “VPH” parakstījis nomas līgumu ar “Rimi Latvia” par Rimi hipermārketa veikala atvēršanu topošajā multifunkcionālajā tirdzniecības parkā “FABRIKA” Rīgā, Valmieras ielā. Raksta db.lv.

Agrākā Rīgas Piena kombināta teritorijā top jauns komplekss ar tirdzniecības, biroja, sporta, nelielas ražošanas un rekreācijas centriem. Arhitekti aktīvi strādā pie tehniskā projekta. Plānots, ka jaunais multifunkcionālais tirdzniecības parks durvis apmeklētājiem vērs 2024.gada beigās.

Attīstītāja pārstāvis “VPH Latvia” direktors Juris Barkāns stāsta: “Ar “Rimi Latvia” jau iepriekš ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, tāpēc esam gandarīti, ka arī projektā FABRIKA mūsu galvenais enkurnomnieks pārtikas nišā būs viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā. Ņemot vērā FABRIKA atrašanos vietu un tās potenciālu, ticam, ka šī projekta attīstīšana ir liels pienesums vietējai apkaimei un Rīgai kopumā. ”

“Rimi arvien turpina strādāt pie veikalu tīkla attīstības. Projekts FABRIKA atrodas stratēģiski pievilcīgā vietā, kā arī līdzšinējā veiksmīgā sadarbība ar “VPH Latvia” dod pārliecību par kvalitatīvu projekta realizāciju, kas dos jaunu elpu agrākajai Rīgas Piena kombināta teritorijai. Šeit plānojam atvērt 38. Rimi hipermārketa formāta veikalu Latvijā,” norāda “Rimi Latvia” nekustamo īpašumu un attīstības direktors Māris Gailīts.

Sadarbību palīdzēja īstenot projekta galvenais partneris nomnieku piesaistīšanas un pārvaldīšanas jautājumos SIA “InSign”.

Multifunkcionālais tirdzniecības parks FABRIKA atradīsies vēsturiskajā Rīgas Piena kombināta 4,7 ha lielajā teritorijā Valmieras ielā 2. Teritorijā tiks saglabātas kultūrvēsturiski vērtīgās ēkas, papildinot tās ar plašu apzaļumojumu un centrālo koku aleju. Lai saglabātu vēsturisko ražotnes noskaņojumu, plānots, ka FABRIKĀ atradīsies pāris nelielas ražotnes. Pašlaik notiek pārrunas ar lieliem tirdzniecības platību nomniekiem. Plānots, ka teritorijā atradīsies veselības iestādes, sporta un izklaides serviss, kā arī biroji.

Projekta koncepta autori ir arhitekti no Londonas “TP Bennett” sadarbībā ar arhitektu biroju “DUAL arhitekti”. DUAL arhitekti kopā ar savu komandu strādā pie tehniskā projekta, kuru plānots pabeigt līdz vasarai un vasaras beigās tiks uzsākts būvniecības process. Plānots, ka jaunais multifunkcionālais tirdzniecības parks durvis apmeklētājiem vērs 2024.gada beigās.

Tirdzniecības parka attīstīšanā tiks ieguldīti vairāk kā 40 miljoni eiro. Projekta investīciju partneris ir SIA “Rīgas Īpašumu fonds”, kura patiesā labuma guvējs ir Maksims Mališko.

VPH Grupa attīsta un pārvalda pasaules mēroga komerciālos nekustamos īpašumus starptautiskiem un vietējiem nomniekiem Baltijas valstīs. “VPH Latvia” lepojas ar līdz šim īstenotiem projektiem Latvijā – tirdzniecības centriem “Sāga” un “Mežciems”, tirdzniecības kompleksu Valdeķu ielā ar enkurnomnieku LIDL, kā arī pasaules klases zīmola viesnīcu blakus lidostai “Hampton by Hilton”.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins