fbpx

Divi Baltic Investment Group objekti atzīti par vērtīgākajiem Latvijas objektiem 2019. gadā

Jau septīto gadu Latvijā notiek konkurss, kurā tiek apzināti ilgtspējīgākie jeb vērtīgākie būvniecības objekti.

Šogad konkursa žūrija atzinīgi novērtējusi divus attīstītāju grupas Baltic Investment Group (BIG) objektus. Daudzdzīvokļu māja Rīgā, Tallinas ielā 86 tika atzīta par vienu no ilgtspējīgākajiem sabiedriskajiem objektiem un kategorijā “Sabiedrisks objekts” ieguva 3. vietu. Slavenā latviešu arhitekta Jāņa Alkšņa 1913. gadā celtā ēka 2018. gadā tika restaurēta, saglabājot tās kultūrvēsturisko vērtību. Ēka nodota ekspluatācijā šī gada februārī, un šobrīd to jau novērtē mājas iemītnieki. Vairāk nekā 90% dzīvokļu ir pārdoti un apdzīvoti.

Vēl viens BIG būvniecības objekts – daudzdzīvokļu māja Rīgā, Stabu ielā 100 ieguva 2. vietu nominācijā “Ilgtspējīgākais projekts 2019”. Māja izceļas ar unikālu dizainu, ko piedāvā arhitekts Guntis Grabovskis. Dekoratīvie paneļi, lodžijas un terases, modernākās energoefektivitātes tehnoloģijas, siltuma patēriņa uzskaite un ietaupījumi, gaisa reģenerācija un citi moderni risinājumi tiek rūpīgi piemeklēti, gādājot par ēkas kvalitāti.

“Mūsu uzņēmums ne vien būvē un pārdod nekustamos īpašumus, bet rada objektus, kas izrotā un uzlabo vidi, kā arī ceļ un rada jaunas prasības, domājot par dzīves kvalitāti. Esam izvirzījuši mērķi, lai mūsu radītie objekti arī pēc daudziem gadu desmitiem arvien būtu kvalitatīvi, skaisti un ērti,” norāda kompānijas BIG valdes loceklis Ļevs Golands.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins