Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 notika Atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena norisinājās jūlijā, īsi pirms ēkas nodošanas ekspluatācijā, un noritēja ļoti veiksmīgi.

Jauno projektu apskatīt bija ieradušies daudzi, un lielai daļai bija nopietna interese un iespējas iegādāties mājokli. Klienti novērtē savas iespējas un vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, tāpēc izvēlas augstas kvalitātes dzīvokļus Rīgas centrā.

Apmeklētāji, kas bija ieradušies, visvairāk novērtēja projekta kvalitāti un projekta stilu – monolītu betonu, augstvērtīgus dabīgos apdares materiālus, tai skaitā marmoru, lapegli un dabīgo akmeni.

Klienti novērtēja arī lodžiju ērtumu un skaistumu, pārdomāto dzīvokļu plānojumu, plašās vannas istabas, telpu gaišo interjeru, kas piešķir vieglumu un piepilda mājokli ar gaisu.

Kā atzīmē Baltic Investment Group pārdošanas direktore Tamāra Raine, daudzi apmeklētāji ir Stabu ielas un blakus esošo ielu iemītnieki. Tie augstu novērtē rajona mieru un komfortu. Apkaimē gājiena attālumā atrodas nozīmīgi pilsētas objekti, piemēram, tirgus, centrālā stacija, teātri, kinoteātri u.t.t. Šie potenciālie klienti vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, vienlaikus saglabājot projekta atrašanās vietas priekršrocības.

Vislielāko uzmanību piesaistīja kompaktie 40m2 dzīvokļi ar skatu uz Stabu ielu, plašie 3-istabu dzīvokļi ar divām vannas istabām un logiem abās mājas pusēs, kā arī vienistabas dzīvokļi ar lodžijām.

Pēc nodošanas ekspluatācijā, Stabu ielā 100 atkal notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā potenciālie klienti varēs jau novērtēt projektu pilnā gatavībā, ar pabeigtu iekšējo apdari un labiekārtotu pagalmu, kā arī uzreiz arī iegādāties mājokli jaunajā komforta klases mājā.

Jūsu konsultante:
Tamāra Raine

+371 27080808
[email protected]

Jūsu konsultante:
Tamāra Raine

+371 27080808
[email protected]

Dzīvokli un cenas

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas