fbpx

Jaunbūve Stabu ielā 100 – 60 % gatavība

  1. novembrī daudzdzīvokļu nams Stabu ielā 100 tika prezentēts nekustamo īpašumu pārdevējiem. Šobrīd pilnībā uzbūvēts ir ēkas karkass, un aktīvi noris fasādes un iekšējās apdares darbi – stiklošana, siltināšana, starpsienu uzstādīšana iekštelpās, tiek veikta tā sauktā pelēkā apdare.

Prezentācijas laikā nekustamo īpašumu aģenti varēja iepazīties ar būvniecības objektu kopumā un topošo dzīvokļu plānojumu.

Par daudzdzīvokļu nama būvniecību Stabu ielā 100 gādā uzņēmums “Stabu 100” – viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas prezentējis būvi tās tapšanas gaitā. No plānotajiem līdzekļiem – 3,6 miljoniem eiro šobrīd ēkas būvniecībā ieguldīti aptuveni 60%. Ēka pilnībā ieguvusi savu ārējo veidolu, ir jumts, iekšējās komunikācijas un savienojums ar pilsētas sistēmām – apkures, ūdens, notekūdeņu, apgaismojuma u.c.

Pašlaik Stabu ielā 100 tiek pabeigti vispārējie celtniecības darbi – visu iekšējo komunikāciju ierīkošana, grīdu pildīšana, iekštelpu virsmu apmešana un ģipša starpsienu uzstādīšana. Šie darbi pabeidzami ziemas laikā, decembrī tiks uzsākta iekšējā dzīvokļu apdare. Tiks krāsotas sienas un griesti, grīdas noklātas ar parketu un flīzēm, vannas istabās un dušās parādīsies mozaīkas un flīzes, tiks uzstādīta santehnika un fajanss, kā arī iebūvēts apgaismojums koplietošanas telpās. Visi dzīvokļi būs ar pabeigtu iekšējo apdari – pircējiem atliks vien gādāt par mēbelēm.

Dzīvokļu interjeri būs mūsdienīgi – gaišos toņos, kas lieliski saskaņosies ar aiz loga redzamo pilsētvides ainavu, Rīgas centra jumtiem un tuvējiem parkiem.

Nākamo iedzīvotāju labsajūtai un ērtībai ēkai uzstādīti trīs slāņu dubultstikla logi, kas telpās nodrošina klusumu un labu siltumizolāciju; individuālā siltuma patēriņa skaitītāji, gaisa reģenerācijas sistēma, grīdas apsildīšanas iekārtas vannas istabās, lielie dzīvokļi apgādāti ar aprīkojumu gaisa dzesēšanas sistēmas pieslēgšanai. Lielākajai daļai dzīvokļu būs ērtas, Rīgas centram netipiskas lodžijas, bet septītā stāva dzīvoklim – plaša terase.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins