fbpx

Komerctelpas Stabu100: noma ar Jūsu biznesa vajadzībām atbilstošu remontu

Komerctelpas Rīgā

Jaunā septiņu stāvu dzīvojamā projekta Stabu100 1.stāvā nomai ir pieejamas divas plašas komerctelpas. 100 un 140 kvadrātmetru lielajām telpām ir atvērtais plānojums, tās atbilst vismodernākajiem kvalitātes un drošības standartiem. Fasādes pusē telpām ir augstie vitrīnas logi. Ēkas iekšējā pagalmā, kā arī šajā kvartālā visā Stabu ielas garumā ir pieejamas stāvvietas. 

◦ Telpu plātība – 100 kv.m., un 140 kv.m;
◦ Pirmais stāvs ar lieliem vitrīnlogiem;
◦ Atvērta tipa plānojumi;
◦ Griestu augstums – 4.2 m;
◦ Ēkas energoefektivitātes klase A+;

Nekustamā īpašuma attīstītājs SIA Baltic Investment Group palīdzēs nomniekiem sagatavot telpas atbilstoši konkrētā biznesa prasībām. Tostarp telpas vajadzības gadījumā var tikt apvienotas.

Telpas ir piemērotas jebkuram biznesam: kafejnīcai, veikalam, bērnu dārzam, medicīnas centram (mājā ir izveidota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām piemērota vide), arhitektu birojam un daudz kam citam. Kafejnīcas un restorāni galdiņus var izvietot ēkas fasādes pusē uz ietves. 

Attīstītājs vienlaikus ir arī mājas pārvaldītājs un nodrošina kvalitatīvus komunālos pakalpojumus par zemām cenām. Komerctelpu nomas maksa projektā Stabu100 – no 9€/kv.m. 

Lai saņemtu papildu informāciju un vienotos par apskati, zvaniet 📞 +371 27080808 (Ralfs Gaubšteins) vai rakstiet ✉️ [email protected].

Par projektu Stabu100

Jaunais dzīvojamais projekts Stabu100 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā starp Ādmiņu un Valmieras ielām tikai 20 minūšu gājiena attālumā no Centrālās stacijas. 

Pateicoties augstajai būvniecības kvalitātei un energoefektivitātei (mājai ir A+ klases energosertifikāts), ēka ir atzīta par vienu no kvalitatīvākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. Turklāt vēl pirms nodošanas ekspluatācijā projekts Stabu100 tika nominēts Gada balvai Rīgas arhitektūrā 2020, kuru piešķir Rīgas pilsētas arhitekta birojs. 

Ēkai piegulošajās ielās ir aktīva sabiedriskā transporta kustība. Šobrīd projektā Stabu100 iemītnieki jau apdzīvo divas trešdaļas dzīvokļu.

Par Stabu un Valmieras ielu rajonu 

Ekspertu vērtējumā šai pilsētas daļai ir vislielākais attīstības potenciāls, jo vērienīgā projekta Rail Baltica ietvaros Valmieras ielas rajonā no vienas puses un Daugavpils ielas rajonā no otras puses zem jaunā dzelzceļa uzbēruma ir plānots izbūvēt jaunu transporta šķērsojumu.

Tādējādi divas Rīgas daļas, kuras vēsturiski atdalīja dzelzceļš, kļūs par vienotu veselumu, bet Valmieras iela kļūs par dzīvīgu centrālo ielu, rajonā attīstīsies veikali, DUS un cita infrastruktūra. 

Turklāt 2024.gadā bijušā piena kombināta tukšajā teritorijā Valmieras ielā var tikt uzbūvēts tirdzniecības parks ar tirdzniecības centriem, birojiem un izklaides vietām. 

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins