fbpx

Māja Stabu ielā 100 ir gatava nodošanai ekspluatācijā

Klusā vietā Rīgas centrā, Stabu ielā 100, ir uzcelta jauna māja. Tās celtniecība sākās 2018. gada beigās un 2020. gada jūlijā to ir plānots nodot ekspluatācijā. Ēkā šobrīd notiek pēdējie apdares darbi, bet jau tagad ikviens interesents tiek aicināts apskatīt dzīvokļus un izvēlēties sev piemērotāko mājokli.

Mājā ir pilnībā pabeigti darbi kāpņu telpā: uz grīdām ir uzklātas flīzes, pakāpieni pārklāti ar granītu, sienu apdarei izmantota flīžu un krāsojuma kombinācija, ir uzstādīts lifts. Dzīvokļos ir pilnībā iekārtotas vannas istabas, ieklāts parkets, nokrāsotas sienas un griesti, kā arī uzstādītas palodzes un grīdlīstes. Tāpat ir pieskrūvētas rozetes, slēdži un svaiga gaisa difuzori, uzstādītas iekšdurvis un ārdurvis, kā arī pabeigta lodžiju apdare. 7. stāva terasē ir pieslēgts apgaismojums. Mājas iekšpagalms ir nobruģēts, ir izbūvēta auto stāvvieta un bērnu laukumiņš.

Stabu 100 zeme un dzīvokļi pirkšanas laikā tiek reģistrēti kā pircēja īpašums, bet koplietošanas telpas – kā domājamās daļas.

Ar dzīvokļu izkārtojumu un detalizētu aprakstu var iepazīties mūsu mājaslapā www.stabu100.lv. Dzīvokļa rezervācija – 10% no tā vērtības.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins