fbpx

Projekts Stabu100: hipotekārais kredīts līdz 95% no dzīvokļa cenas!

Augstās kvalitātes, pārdomātā plānojuma un iegūtā A+ klases energosertifikāta dēļ, projekts Stabu100 ir saņēmis Arco Real Estate oficiālu vērtējumu, kas ir augstāks (!) par dzīvokļu pārdošanas cenām. Ko tas nozīmē pircējiem? Tā ir patiešām lieliska ziņa tiem, kas plāno iegādāties dzīvokli kredītā. Oficiālais vērtējums ir tas, uz ko balstās bankas, aprēķinot hipotekāro kredītu, kuru tās ir gatavas piedāvāt pircējam. Savukārt A+ klases energosertifikāts nodrošina projekta atbilstību Altum programmas paaugstinātajām prasībām ar iespēju saņēmt lielāku līdzfinansējumu.

Projekta Stabu100 saņemtais vērtējums un atbilstība Altum programmas paaugstinātajām prasībām nozīmē, ka mūsu dzīvokļu pircēji varēs saņemt hipotekāro kredītu līdz pat 95% no dzīvokļa galīgās cenas.

Vēl pirms nodošanas ekspluatācijā projekts Stabu100 tika nominēts 2020. gada balvai Rīgas arhitektūrā, kuru pasniedz Rīgas galvenā arhitekta birojs. Septiņu stāvu ēka ar plašām lodžijām, terasi un autostāvvietu ir būvēta no monolītā betona, būvniecībā izmantoti moderni tehniskie un vizuālie risinājumi. Būvniecības nozares eksperti augstu novērtēja ēkas kvalitāti, energoefektivitāti un skaņas izolācijas līmeni.

“Tāpat kā visos iepriekšējos BIG projektos, arī Stabu ielā 100 uzņēmums nodrošināja daudz augstāku būvdarbu un materiālu kvalitāti, nekā pieņemts šādas klases projektos. Būs pietiekami, ja pateikšu, ka šīs jaunbūves ārējās logu un durvju ailas ir aizpildītas ar septiņu slāņu pakešu sistēmām ar alumīnija profiliem un trīskāršu stiklojumu, kas atbilst Premium klases projektiem. Tajā pat laikā dzīvokļu cenas projektā Stabu100 atbilst vidējai cenu kategorijai,” saka uzņēmuma BIG valdes priekšsēdētājs Ļevs Golands.

Projekts Stabu100 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā starp Ādmiņu un Valmieras ielām. Pēc ekspertu novērtējuma, šai centra daļai ir vislielākais attīstības potenciāls, jo apjomīgā Rail Baltica projekta īstenošanas gaitā tieši šeit tiks norakts dzelzceļa uzbērums un divas pilsētas daļas tiks savienotas ar jaunu autoceļu.

Dzīvokļu plānojumi un izsmeļoši apraksti atrodami vietnē — www.stabu100.lv.


Grupa BIG Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada, nodarbojoties ar mājokļu būvniecību, attīstību un apsaimniekošanu. Uzņēmums kopumā Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos ir uzbūvējis vairāk nekā 11000 kvadrātmetru mājokļu un 3000 kvadrātmetru komercplatību. Uzņēmuma portfelī cita starpā ir šādi projekti: daudzdzīvokļu komplekss Rīgas ielā 51, Jūrmalā, septiņu stāvu dzīvojamā māja Stabu ielā 100, Rīgā un dzīvojamā ēka Tallinas ielā 86.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins