fbpx

Stabu100 novērtēta kā viena no viskvalitatīvākajām jaunbūvēm Rīgā

Septiņu stāvu jaunceltne Stabu100, kuru 2020.gada oktobrī ekspluatācijā nodeva uzņēmums Baltic Investment Group, ir viens no viskvalitatīvākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. To savā apskatā atzina nekustamā tirgus eksperte, uzņēmuma Vestbalt valdes priekšsēdētāja Līga Plaude.

Rakstā par renovēto ēku tirgu Plaude norādīja, ka Rīgā diemžēl visai bieži ir vērojamas situācijas, kad negodprātīgi attīstītāji pircējiem par augstu cenu piedāvā zemas kvalitātes ēkas, kas neatbilst drošības prasībām. Tajā pat laikā tirgū ir pieejami kvalitatīvi projekti par salīdzinoši pieejamām cenām, to vidū eksperte minēja arī ēku Stabu ielā 100.

Vēl pirms nodošanas ekspluatācijā projekts Stabu100 tika nominēts 2020. gada balvai Rīgas arhitektūrā, kuru pasniedz Rīgas galvenā arhitekta birojs. Septiņu stāvu ēka ar plašām lodžijām, terasi un autostāvvietu ir būvēta no monolītā betona, būvniecībā izmantoti moderni tehniskie un vizuālie risinājumi. Būvniecības nozares eksperti augstu novērtēja ēkas kvalitāti, energoefektivitāti un skaņas izolācijas līmeni.

“Tāpat kā visos iepriekšējos BIG projektos, arī Stabu ielā 100 uzņēmums nodrošināja daudz augstāku būvdarbu un materiālu kvalitāti, nekā pieņemts šādas klases projektos. Būs pietiekami, ja pateikšu, ka šīs jaunbūves ārējās logu un durvju ailas ir aizpildītas ar septiņu slāņu pakešu sistēmām ar alumīnija profiliem un trīskāršu stiklojumu, kas atbilst Premium klases projektiem. Tajā pat laikā dzīvokļu cenas projektā Stabu100 atbilst vidējai cenu kategorijai,” saka uzņēmuma BIG valdes priekšsēdētājs Ļevs Golands.

Projekts Stabu100 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā starp Ādmiņu un Valmieras ielām. Pēc ekspertu novērtējuma, šai centra daļai ir vislielākais attīstības potenciāls, jo apjomīgā Rail Baltica projekta īstenošanas gaitā tieši šeit tiks norakts dzelzceļa uzbērums un divas pilsētas daļas tiks savienotas ar jaunu autoceļu.

Dzīvokļu plānojumi un izsmeļoši apraksti atrodami vietnē — www.stabu100.lv.


Grupa BIG Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada, nodarbojoties ar mājokļu būvniecību, attīstību un apsaimniekošanu. Uzņēmums kopumā Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos ir uzbūvējis vairāk nekā 11000 kvadrātmetru mājokļu un 3000 kvadrātmetru komercplatību. Uzņēmuma portfelī cita starpā ir šādi projekti: daudzdzīvokļu komplekss Rīgas ielā 51, Jūrmalā, septiņu stāvu dzīvojamā māja Stabu ielā 100, Rīgā un dzīvojamā ēka Tallinas ielā 86.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins