fbpx

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

Новые квартиры в Риге

Oktobra vidū Latvijas galvaspilsētas dzīvokļu tirgus vēsturiskajā centrā papildinājās ar septiņu stāvu jaunbūvi Stabu ielā 100. Tā pilsētai piedāvā 33 jaunus un dzīvošanai gatavus kvalitatīvus dzīvokļus, kā arī divas komerctelpas uzņēmējdarbībai. Dzīvojamo platību cenas Stabu ielā 100 sākas no 1 580 eiro par kvadrātmetru.


Stabu ielas vēsture zināma kopš XIX gadsimta vidus. Tā stiepjas 1872 metru garumā no Krišjāņa Valdemāra līdz Valmieras ielai un ir Latvijas galvaspilsētas vēsturiskā centra neatņemama sastāvdaļa, kura izceļas tikai ar šai ielai raksturīgām iezīmēm. Te redzami XX gadsimta sākuma jūgendstila šedevri, mājas agrā latviešu romantisma stilā, pirmās Latvijas Republikas laika eklektiskās būves, nelielas gadsimtu senas koka ēkas, Staļina ampīrs, kā arī padomju laika administratīvie un daudzdzīvokļu nami, kas atšķiras ar izteiktu racionālismu… Tieši šīs ēkas ilgstoši veidoja Stabu ielas arhitektonisko tēlu.


Pašlaik ielā parādījušies jauni akcenti. Viens no tiem ir Stabu ielas 100 mūsdienīgais septiņu stāvu nams, kura arhitektūras projekta autors ir Guntis Grabovskis. Viņa radītais spilgtais jaunbūves tēls ļāvis to ne tikai veiksmīgi iekļaut apkārtējā telpā, bet arī piepildīt to ar jaunām, modernām vēsmām.


„Lielā apbūves blīvuma un nepietiekamo brīvo platību dēļ Rīgas vēsturiskais centrs nav izlutināts ar jauniem dzīvojamiem projektiem. It īpaši ar kvalitatīviem projektiem, kuri ietver sevī modernu arhitektūru un pilnu apdari. Ar projektiem, kas domāti nevis šaurajam elitāro pircēju lokam, bet plašajam vidusmēra klientu pieprasījumam. Nekustamā īpašuma tirgus speciālisti uzsver, ka no vidējās klases pārstāvju puses vērojama noturīga interese tieši par Rīgas centru, par tajā pieejamiem jaunajiem projektiem ar saprātīgu un atbilstošu cenu. Mūsu māja Stabu ielā 100 tieši attiecas uz šo kategoriju,” ir pārliecināts Ļevs Golands, uzņēmuma BIG valdes loceklis.


Rudens vidū nodotā ēka Stabu ielā 100 ir viena no visaugstākajām ēkām rajonā. Septiņstāvu nams būvēts, veicot monolīto betonēšanu, izmantojot mūsdienīgus tehnoloģiskos un vizuālos risinājumus. Vēl pirms projekta pilnīgas pabeigšanas tas ieguva pirmo publisko atzinību – nams nominēts Latvijas Arhitektūras gada balvai 2020 Rīgas arhitektūrā – (to piešķir Rīgas pilsētas arhitekta birojs). Būvniecības nozares eksperti augstu novērtēja ēkas ilgtspēju, energoefektivitāti un augsto skaņas izolācijas līmeni.

Ēkā Stabu ielā 100 ir 33 dzīvokļi un tie izvietoti, sākot no pirmā stāva. Katrā stāvā, no otrā līdz piektajam, ir seši dzīvokļi, sestajā – pieci, septītajā – trīs. Iedzīvotāju ērtībām pieejams klusais Kone lifts. Tajos dzīvokļu, kuri atrodas pagalma pusē, lielākajai daļai ir plašas lodžijas. No kompleksa augšējiem stāviem paveras panorāmas skati uz Rīgas centru, uz tā slavenākajām ēkām un apkārtējo māju autentiskajiem, vēsturiskajiem jumtiem.


Lielākā daļa Stabu ielas 100 piedāvāto dzīvokļu ir ar divām guļamistabām, bet ir pieejami gan studijas tipa dzīvokļi, gan dzīvokļi ar vienu guļamistabu. Dzīvokļu platības ietver sevī kompakto dzīvokļu piedāvājumu – 41,4 kvadrātmetri (ar vienu guļamistaba) līdz 117 kvadrātmetru plašajiem dzīvokļiem (ar divām guļamistabām un lodžiju 9,3 kvadrātmetru platībā). Griestu augstums sākas no 2,8 metriem. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari, un tos reģistrē kā pircēja īpašumu (ar zemes domājamām daļām). „Līdzīgi kā visos iepriekšējos BIG projektos, arī Stabu ielas 100 projektā uzņēmums ir centies nodrošināt augstāko kvalitāti nekā tirgū pieejamiem šādas klases dzīvokļiem. Tas attiecas gan uz būvniecības procesu un ēkas ārējo izskatu, gan uz izmantoto elementu un materiālu klāstu.

Jāpiebilst, ka šīs jaunbūves ārējās logu un ieejas ailas ir nodrošinātas ar septiņu slāņu pakešu sistēmām ar alumīnija profiliem un trīskāršo stiklojumu, kas atbilst premiālās klases objektu kategorijai. Augsto kvalitātes līmeni mēs saglabājām, izvēloties arī apdares materiālus,” papildina Ļevs Golands.


Dzīvokļu grīdas Stabu ielā 100 klāj ozolkoka parkets BOEN, gaiteņu un virtuves zonas flīzētas ar itāļu ražojuma akmens flīzēm, istabu sienas nokrāsotas ar Sadolin un Tikkurila gaišo toņu krāsām, griestos iebūvēti gaismekļi, iekšdurvju ailās ir elegantās baltās Prodex durvis, ārdurvju ailās – ugunsizturīgās Haapsalu durvis. Visu dzīvokļu vannas istabās ir uzņēmuma Ceramica GSB santehnika, akmens masas vannas – VISPOOL, ūdens maisītāji – ALPI, veikta apdare ar itāļu flīzēm un mozaīku, ieklātas apsildāmās grīdas, vannas istabas nodrošinātas ar elektriskajiem dvieļu žāvētājiem un gaismekļiem. Drošu un komfortablu dzīvošanu nākamajiem iedzīvotājiem nodrošina dzīvokļos iebūvētie dūmu detektori, pieplūdes difuzori un namruņi. Apbūvētājs dzīvokļos paredzējis arī vietu individuālo gaisa kondicionieru un apsardzes signalizāciju ierīkošanai.


Ieeja kompleksā iespējama, izmantojot elektronisko piekļuves sistēmu. Iedzīvotāju ērtībām iekšējā pagalmā ir izveidota bērnu rotaļu zona ar kalniņu, šūpolēm, mīksto gumijas segumu, ar iežogotu smilšu kasti un soliņiem. Pagrabstāvā ierīkota slēgta telpa bērnu ratiņu un velosipēdu glabāšanai. Personīgo automobiļu novietošana paredzēta 16 iekšpagalma stāvvietās, kuras tiek piedāvātas nomā un kuras, iespējams, būs pieejamas tikai pirmajiem pircējiem.
Nododot māju ekspluatācijā, tajā pārdoti vai rezervēti bija 20% dzīvokļu. Brīvo dzīvokļu tirgošanas cenas sākas no 1 580 eiro par kvadrātmetru, bet vislētākais mājokļa piedāvājums bija pieejams par 91 800 eiro. Visi mājas dzīvokļi ir aprīkoti ar individuāliem siltuma, ūdens un elektrības skaitītājiem. To rādījumus apkalpojošie uzņēmumi nolasīs attālināti.
Īpašais Stabu ielas 100 piedāvājums – komerctelpas pirmajā stāvā. Tās ir divas – 99 un 140 kvadrātmetru plašas, griestu augstums – četri metri. Abās telpās ir fasādes skatlogi un divas ieejas – viena no Stabu ielas un otra – no iekšpagalma. Komercplatības tiek piedāvātas ilgtermiņa nomā (8 eiro par kvadrātmetru).


Stabu ielas 100 projekts atrodas stratēģiski izdevīgā vietā. Kājām sasniedzams no atjaunotā tirdzniecības – biroju kompleksa Origo, Centrālās dzelzceļa stacijas, Rīgas Centrāltirgus, no popularitāti guvušā izstāžu kompleksa Zuzeum. Līdzās ir liels skaits dažādu veikalu, kafejnīcu un restorānu, pakalpojumu nozares piedāvājumu.

Par uzņēmumu BIG
Baltic Investment Group (BIG) – attīstītāju grupa, kas darbojas Latvijas nekustamā īpašuma tirgū kopš 2010.gada. Nodarbojas ar dzīvojamo un komerciālo objektu būvniecību un renovāciju. Veiksmīgi realizējis projektus Jūrmalā – Rīgas ielā 51, Rīgā – Tallinas ielā 86 un Stabu ielā100. Jauno perspektīvo BIG projektu portfelis pārsniedz 6 000 kvadrātmetrus dzīvojamo platību un 3 000 kvadrātmetrus komercplatību prestižajās Rīgas un Jūrmalas vietās.

Papildu informācija
+371 27080808
[email protected]
www.stabu100.lv

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins