fbpx

Valmieras ielā plānots jauns tirdzniecības parks

Jau 2024.gadā tukšā teritorija Valmieras ielā, kur reiz atradās piena kombināts, var pārtapt par modernu tirdzniecības parku ar tirdzniecības centriem, birojiem un izklaides vietām.

Par to raksta portāls Delfi.lv, atsaucoties uz nekustamo īpašumu attīstītāju VPH Latvia. Gandrīz 50 000 kvadrātmetru lielais tirdzniecības parks, kuru plānots attīstīt Rīgas Piensaimnieks bijušajā teritorijā, būs komerciālas nozīmes zona ar pārtikas veikaliem, sporta klubu, kafejnīcām un restorāniem, kā arī veselības aprūpes iestādēm, birojiem, modes, stila un citiem mazumtirdzniecības veikaliem.

“Praktiski pilsētas centrā plānotā tirdzniecības parka būvniecība pozitīvi ietekmēs visa rajona attīstību, tajā cita starpā atrodas arī jaunais mājokļu projekts Stabu100,” saka Baltic Investment Group valdes priekšsēdētājs Ļevs Golands. Pēc viņa teiktā, ziņa par iespējamu tirdzniecības centra veidošanu Valmieras ielā apstiprina ekspertu iepriekš izteiktās prognozes par to, ka Rail Baltica topošajam maršrutam piegulošie rajoni jau tuvākajā laikā sāks strauji attīstīties.

Atbilstoši plānam, kas pieejams vietnē Railbaltica.org, starp divām Rīgas daļām Valmieras ielas rajonā no vienas puses un Daugavpils ielu no otras puses ir plānots celt automašīnām paredzētu dzelzceļa šķērsojumu zem jaunā uzbēruma. Analoģisku šķērsojumu plāns paredz arī starp Kalna un Mazā Matīsa ielām, tikai – kā tiltu (šobrīd tur atrodas tikai gājēju tilts virs dzelzceļa pieturas “Vagonu parks”).

Tādējādi divas Rīgas daļas, kuras vēsturiski ir atdalījis dzelzceļš, kļūs par vienotu veselumu, bet Valmieras iela pārtaps rosīgā centrālajā ielā, tas, protams, ļaus šajā rajonā attīstīties veikaliem, DUS un citiem infrastruktūras objektiem.

Iepriekš portālā Delfi.lv publicētajā materiālā “Rail Baltica, korona vīruss un zelta ķieģeļi: kā 2021.gadā pirkt dzīvokli Rīgā” eksperti uzsvēra, ka Rīgā ir nenovērtēti rajoni, kuros esošo mājokļu cenas, pateicoties Rail Baltica, tuvākajos gados palielināsies straujāk, nekā citviet. Viens no šādiem rajoniem ir Valmieras iela un tai piegulošais Stabu ielas kvartāls, kurā atrodas jaunais projekts Stabu100.

“Tādējādi dzīvokļi projektā Stabu100 – tā ir laba ideja ieguldījumiem šodien ar mērķi vēlāk pārdot,” secina Ļevs Golands.

CITAS PUBLIKĀCIJAS

SIA Baltic Investment Group 2019 © Visas tiesības aizsargātas

Lūdzu, aizpildiet šo kontakta formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies

Ralfs Gaubšteins